Sila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sila

Deli Dolu Yolumuz

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA

+2
Aleyna
professor
6 posters
YazarMesaj
professor
Admin
professor

dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA Empty
MesajKonu: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 2:34 pm

Abla abla guzel abla, belki de okumuycaksin ama ben gorevimi yapip kutlayim dedim, her kezi ilk sen kutlardin, nerde o eski gunler, shimdi seni ilk ben kutlamak istedim... DOGUM GUNUN KUTLU OLSUNNNNN!!!!!
https://sila.yetkin-forum.com
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 5:14 pm

dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA Cid031a01c6ef9ec8d87ce0

DOGUM GUNU KUTLU YARINLARIN UMUTLU,TUM GUZELLIKLER MELDOS SENIN VE SEVDIKLERININ OLSUN..

UNUTMAK MUMKUNMU 13 HAZIRANI YAHU...SEVGIYLE,.......
fatih

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 6:38 am

yine geciktik anlasılan da doğum gunu çocuğu heç uğramıyo olsun yinede dogum gunu kutlu mutlu olu vesin bakalım
sılalom

sılalom

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:35 am

Hepinizi çoook seviyorum.Yüce Rabbim yolunuzu açık etsin!

dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA Kalpu
cahangir86

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 10:46 am

Selam. Dogum gunun kutlu olsun Melda abla...
Eski asker Cahangir.
sılalom

sılalom

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:17 am

Hoşgeldin asker...Nasıl geçti askerlik?
cahangir86

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:54 am

Hosbulduk. Iyi gecti... Zor zamanlar da oldu, kolay zamanlar da oldu. Bekleyerek gecen zaman nasil gecer, oyle gecti iste... Bu arada kusura bakmayin cok gec yaziyorum. Evde internet kullanana kadar boyle olacak galiba... Isten gucten dolayi pek vakit bulamiyorum. Son 3 gundur de koyumuzdeydim sinif arkadasimin dugunu icin. Affadersiniz Insallah. Bu arada Vasif yok ortalarda.
patriot05

patriot05

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 4:37 am

cahangir86 demiş ki:
Hosbulduk. Iyi gecti... Zor zamanlar da oldu, kolay zamanlar da oldu. Bekleyerek gecen zaman nasil gecer, oyle gecti iste... Bu arada kusura bakmayin cok gec yaziyorum. Evde internet kullanana kadar boyle olacak galiba... Isten gucten dolayi pek vakit bulamiyorum. Son 3 gundur de koyumuzdeydim sinif arkadasimin dugunu icin. Affadersiniz Insallah. Bu arada Vasif yok ortalarda.
Salam qaqa xosh gelmisen men pis ushaq olmusham? yoxa cixmisham, internetden uzaq dushmushem, ama indi deysen yavash yavash ger qayidiram, haminizi yeniden birarada gormek isteyirem, Alena, Silalom, Cahangir, Mehmet, Fatih , Hatice, Shahini her kesi ........ ismini unutduklarim kusura bakmasin
cahangir86

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 5:20 am

Qaqa, bu sekildeki sensen? Bu sensense bes bu usaq kimdi? Allah saxlasin. Smile
patriot05

patriot05

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 9:51 am

Ushaq bizimki deyil yeni bizimdi de atasi deyilik dayisiq? Xedice bala turkce dsek Hatice/ ablamin kizi/ cadi bisheyMelda abladan haber varmi?
cahangir86

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:17 am

Cox gozel. Bir sey sorusum? Yazi yazanda nye herfleri gormurem men? Very Happy
professor
Admin
professor

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 11:13 am

Qaqa o deyesen temadaniydi, men de gormurdum, degishdim ve gordum Smile hele bir yoxla Smile
professor
Admin
professor

MesajKonu: Geri: dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA   dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 11:40 am

Umumen Forumla bagli istek ve iratlarinizi yani yorumlariniz bildirin lutfen cunki bu hepimizin evi, ve her kesin zevkine uygun olmali... shimdiden teshekkurler....

dogum gunun kutlu olsun NINEMIZ SILA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dogum Gunun Kutlu Olsun!!!
» Melda Abla Dogum Gunun Kutlu olsun....
» KUTLU OLSUN VASIF.....
» Yeni Yiliniz Kutlu Olsun!!!!