Sila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sila

Deli Dolu Yolumuz

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AMANNNNNNN ASKER..:)

2 posters
YazarMesaj
Aleyna

Aleyna

AMANNNNNNN ASKER..:) Empty
MesajKonu: AMANNNNNNN ASKER..:)   AMANNNNNNN ASKER..:) I_icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 3:05 am

YINEMI DAMLADIN BEEEE.....ASKERLIK YARADI,DAHA ONCE CALISMAKTAN UGRAYAMAZDIN AYOL,..ASKERLIKTEDE BI KERAMETCIK VARMIS DEMEK:)Razz
fatih

MesajKonu: Geri: AMANNNNNNN ASKER..:)   AMANNNNNNN ASKER..:) I_icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:00 am

valla abla bende bilmiyorum ne kerametse artık özlem herhalde insan uzaklarda ike sevdikleri nin değerini daha iyi anlar ya bizde bu ortama bayabir uzuk olunca bide senin burda tek başına olupta milleti beklemen ve seninle gelim iki lafın belini kırmak sohbet etmek hoşuma gidiyor dışarda boş boş gezeceme gelir seninle konuşurum forma bakarım daha iyiy zaten hergün dışardayım görev icabı ama bu bir başka hem sende itirafd et sende benim hafta sonları forma gelip iki laf yapmamızı bekliyorsun tabi diğerleride gelseler çok ii olacak ama hayırlısı
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: AMANNNNNNN ASKER..:)   AMANNNNNNN ASKER..:) I_icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:15 am

AAA TESEKKUR EDERIM ASKER, DUSUNCEN ICIN,..Smile
GELENE HER ZAMAN KAPIMIZ ACIK,.BEN GUZEL VE SAGLIKLI MUHABBETTEN KACACAK ADAM DEGILIM.,..YUZUMU BIRAZCIK GULUMSETEN HIC BIRSEYDEN KACMAM,..

INSANIN CIDDI OLMAYA OLDUGU KADAR GULUMSEMEYE DE IHTIYACI VARDIR,..GAYET NORMAL BI IHTIYACTIR,....
AYRICA BEKLEMEK DEMISIN,,,SABRI OGRETIR ADAMA,BASIT GIBI GORUNSEDE,,,
VE SEVDIKLERINI BEKLEMESI KOTU BISEY DEGILDIR INSANIN,..HA SEVDIKLER DEGERMI BUNA,,,,,FARKETMEZ BU,,,,

(MESELA TUFANIDA BI SENEDIR BEKLIYOM...HEP AZ KALDI AZ KALDI DIYO GELMIYO,...KANDIRIYO BENI,....:)GALIBA DAHA IZIN CIKMADI AMIRLERINDEN...BI CIKSA HEMEN DAMLAYACAK,,..)

ALMAK ICIN SEVMEMEK LAZIM HERZAMAN,,OYLESINEDE SEVILIR YANI,,,KARSILK ALMADAN,,,GUZEL BISEY BU,,,HERKESTE BASARAMAZ,..Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: AMANNNNNNN ASKER..:)   AMANNNNNNN ASKER..:) I_icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:24 am

HA BUGUNLUK BU KADAR YETER...SEN SIMDI KUZU KUZU GIT TESLIM OL BIRLIGINE...:p
BIZDE ONUMUZE BAKALIM,..

HERHANGI BIR HAFTA SONU HERHANGI BI SAATE GORUSMEK UZERE,...VARSA ZAMAN VE HEVESIMIZ KISMETSE GORUSURUZ ABLASI,...
KKENDINE IYI BAK,,,
fatih

MesajKonu: Geri: AMANNNNNNN ASKER..:)   AMANNNNNNN ASKER..:) I_icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:30 am

Aleyna demiş ki:
AAA TESEKKUR EDERIM ASKER, DUSUNCEN ICIN,..Smile
GELENE HER ZAMAN KAPIMIZ ACIK,.BEN GUZEL VE SAGLIKLI MUHABBETTEN KACACAK ADAM DEGILIM.,..YUZUMU BIRAZCIK GULUMSETEN HIC BIRSEYDEN KACMAM,..

INSANIN CIDDI OLMAYA OLDUGU KADAR GULUMSEMEYE DE IHTIYACI VARDIR,..GAYET NORMAL BI IHTIYACTIR,....
AYRICA BEKLEMEK DEMISIN,,,SABRI OGRETIR ADAMA,BASIT GIBI GORUNSEDE,,,
VE SEVDIKLERINI BEKLEMESI KOTU BISEY DEGILDIR INSANIN,..HA SEVDIKLER DEGERMI BUNA,,,,,FARKETMEZ BU,,,,

(MESELA TUFANIDA BI SENEDIR BEKLIYOM...HEP AZ KALDI AZ KALDI DIYO GELMIYO,...KANDIRIYO BENI,....:)GALIBA DAHA IZIN CIKMADI AMIRLERINDEN...BI CIKSA HEMEN DAMLAYACAK,,..)

daha ne diyeyim abla söyleyecek fazla bişi bırakmamışsın ki allah hepimizin gönlüne göre versin ama arada birda olsa (sıkça olsa daha eyi olur) insanın hatırlanması gerçekten çok güzel sabırda bıryere kadar ama sen çok iyi sabredenlerdensin abla yıkılmadık ayaktayızzz

ALMAK ICIN SEVMEMEK LAZIM HERZAMAN,,OYLESINEDE SEVILIR YANI,,,KARSILK ALMADAN,,,GUZEL BISEY BU,,,HERKESTE BASARAMAZ,..Smile

AMANNNNNNN ASKER..:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KAC ASKER VAR..?
» seker sey