Sila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sila

Deli Dolu Yolumuz

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
fatih

VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ Empty
MesajKonu: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 12:19 pm

ewet bence bu güzel formumuzun en aktif üyesi sevgili ALENA tabiii bana göre inşallah hepimiz sevgili ALENA gibi aktif olmaya çalışırız birazda alsanıza ablamııı beyaaaaaaaa.....

sevgili ALENa ya tebrik ederim cheers alkısı hakettin
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 3:07 pm

YAG YAKMASANA OGLUM... Laughing Razz Razz

VALLA CANIM SIKILDIGINDA ILK UGRADIGIM VE EN SEVDIGIM YER, ,,,,ELIMIN ALTINDA NOLCAK,,,BIR SAAT TEMIZLIK ,15 DAKKA OKUMA,,,BIR SAAT CAMASIR 20 DAKKA SARKI DINLEME,,,OLE OLE GECIYO ISTE,...BAZEN TERSIDE OLUYO TABII,... Laughing
BIDE MELDOS ESKISI GIBI UGRAYABILSE ,IYI DEDIKODU YAOACAZ AMA,,,, Laughing SIMDILK ELMEDDINLE IDARE EDIYOZ,,, Razz
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2007 7:54 am

Aleyna demiş ki:
YAG YAKMASANA OGLUM... Laughing Razz Razz

VALLA CANIM SIKILDIGINDA ILK UGRADIGIM VE EN SEVDIGIM YER, ,,,,ELIMIN ALTINDA NOLCAK,,,BIR SAAT TEMIZLIK ,15 DAKKA OKUMA,,,BIR SAAT CAMASIR 20 DAKKA SARKI DINLEME,,,OLE OLE GECIYO ISTE,...BAZEN TERSIDE OLUYO TABII,... Laughing
BIDE MELDOS ESKISI GIBI UGRAYABILSE ,IYI DEDIKODU YAOACAZ AMA,,,, Laughing SIMDILK ELMEDDINLE IDARE EDIYOZ,,, Razz

ELMEDDININ DERDI BASHINDAN ASHIYOR ABLACIK... Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2007 11:11 am

CANINIZ SAGOLSUN,,....GITTIGI YERE KADAR,...KENDINIZI ZORLAMAYINIZ,....VE YORMAYINIZ BURASI ICIN,....
HAYATTA DAHA ONEMLI SEYLER VAR,....CANINIZ IKI LAF ETMEK ISTEDIGINDE BEN OYLE YADA BOYLE BURDAYIM,...
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 5:39 am

Aleyna demiş ki:
CANINIZ SAGOLSUN,,....GITTIGI YERE KADAR,...KENDINIZI ZORLAMAYINIZ,....VE YORMAYINIZ BURASI ICIN,....
HAYATTA DAHA ONEMLI SEYLER VAR,....CANINIZ IKI LAF ETMEK ISTEDIGINDE BEN OYLE YADA BOYLE BURDAYIM,...

sen hep burda ol,sakin ayrilma Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 7:22 am

BAKACAZ BAKALIM,,,,DEGERMI DEGMEZMI,,,??? :)ONA GORE,,..

ELBET BIRGUN BIZIMDE SADECE YUREGIMIZLE BURDA OLACAGIMIZ GUNLER GELIR,,,,
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 7:57 am

Aleyna demiş ki:
BAKACAZ BAKALIM,,,,DEGERMI DEGMEZMI,,,??? :)ONA GORE,,..

ELBET BIRGUN BIZIMDE SADECE YUREGIMIZLE BURDA OLACAGIMIZ GUNLER GELIR,,,,

acele etmene ne gerek varki... kal burda azacik da olsa.sen olmazsan dad=tuz kachar be efendim...
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 12:55 am

Isin aceleyle alakasi yok yahu,sartellerin yani tepenin atmasiyla ilgisi var canum,,,.Smile
Ya tadi birakta ,tuzsuzda olamaz bu forum artik,...Yani Turkazisiz,...Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeÇarş. Ara. 12, 2007 4:21 am

Aleyna demiş ki:
Isin aceleyle alakasi yok yahu,sartellerin yani tepenin atmasiyla ilgisi var canum,,,.Smile
Ya tadi birakta ,tuzsuzda olamaz bu forum artik,...Yani Turkazisiz,...Smile

oylemi? Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeÇarş. Ara. 12, 2007 4:11 pm

EVET DAA VALLAHADA BOYLEDUR....BILLAHADA BOYLEDUR,...Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 4:21 am

Aleyna demiş ki:
EVET DAA VALLAHADA BOYLEDUR....BILLAHADA BOYLEDUR,...Smile

Azacik da olsa bile sizlerin ishine yariyorsam ne mutlu yani Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 5:54 am

Ise yaradiginiz her saniye icin tesekkur ederiz,,,,Smile

Diger ise yaracaklar ortalikta gorunmedigine gore,..!!
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 3:53 am

Aleyna demiş ki:
Ise yaradiginiz her saniye icin tesekkur ederiz,,,,Smile

Diger ise yaracaklar ortalikta gorunmedigine gore,..!!

her kes kendisinden sorumlu tutulur canum Smile

Sizlere de tshk ederiz...
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 3:07 pm

RICA EDRIZ,...NE DIMEK,,....Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 11:49 am

Aleyna demiş ki:
RICA EDRIZ,...NE DIMEK,,....Smile

saolasiniz... Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 3:45 am

SIZDE SAGOLUN,,,
ALLAH KARA GOZLU ,KARA KASLI KIZ NASIP ETSIN,,,,BIZIM KOYDE COK GECERLI BIR TEMENNIDIR ,GENCLER ICIN,..Smile
fatih

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 6:07 am

GÜZEL TEMENNİ EDİYTONDA ABLACIK KİŞMSECİKLER DİNLEMEZ OLBU BEYZ BUNLARI TUTTURMUŞLAR BİR AŞK HİKAYESİ GİDİYORLAR BENCE %80'İ HİKAYE
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 5:22 am

Aleyna demiş ki:
SIZDE SAGOLUN,,,
ALLAH KARA GOZLU ,KARA KASLI KIZ NASIP ETSIN,,,,BIZIM KOYDE COK GECERLI BIR TEMENNIDIR ,GENCLER ICIN,..Smile

Senin shu konuda kushkun olmasin,ben kendim coktan buldum Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 5:24 am

fatih demiş ki:
GÜZEL TEMENNİ EDİYTONDA ABLACIK KİŞMSECİKLER DİNLEMEZ OLBU BEYZ BUNLARI TUTTURMUŞLAR BİR AŞK HİKAYESİ GİDİYORLAR BENCE %80'İ HİKAYE

sen buralara hasret kalmak istiyorsun galiba.Canin isterse problem diyil yani
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 1:03 pm

Turkazi demiş ki:
fatih demiş ki:

BURDA BIR YANLIS ANLAMA VAR ,DUZELTINIZ LUTFEN,,,
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 1:04 pm

Turkazi demiş ki:
Aleyna demiş ki:
SIZDE SAGOLUN,,,

AFERIM,....
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 8:11 am

Aleyna demiş ki:
Turkazi demiş ki:
fatih demiş ki:

BURDA BIR YANLIS ANLAMA VAR ,DUZELTINIZ LUTFEN,,,

beni oyle konushmaya mecbur etdi ama.Ben yalnish konushmam.Zor da olsu her kes dogruyu kabullenmek zorunda.Shimdiye kadar boyle konushdugumu gormushtunmu hic? hayr goremezsin cunki olmadi.Ama shimdi oldu.Zaten cinim tepemde,problemlerim var soyluyorum.Bu da nerden chikdi ya.Dua ediniz bu uzden soyluyorum.Kimse ustume gelmesin lutfen,kafam bu aralar cok bozuk.Anlayish gosterseniz iyi olur abla... Kaldi soylediklerime cinim tepeme chikarsa yaparim,ben sozumden asla donmem.Bunu anlamayanlar kafasina soksa iyi olur!..
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 8:13 am

Aleyna demiş ki:
Turkazi demiş ki:
Aleyna demiş ki:
SIZDE SAGOLUN,,,

AFERIM,....

Sana da abla Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 11:46 am

BIZIMKISI ESKI HIKAYE YAHU,,,,AKARMAYA BASLADI KASLAR MASLAR,,.. Razz
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ   VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ I_icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 12:48 am

Aleyna demiş ki:
BIZIMKISI ESKI HIKAYE YAHU,,,,AKARMAYA BASLADI KASLAR MASLAR,,.. Razz

NE HIKAYESIYMISH ABLA?... Razz

VEEEEEE FORMUMUZUN EN AKTİF ÜYESİ
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki