Sila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sila

Deli Dolu Yolumuz

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mutlulugun tanimi....

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Aleyna

Aleyna

Mutlulugun tanimi.... Empty
MesajKonu: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 6:30 am

Büyük bir kedi, kuyruğuyla oynayan küçük bir kediye sormus:
"Neden kuyruğunu kovalıyorsun?"

Yavru kedi yanıt vermiş:
"Bir kedi için en güzel şeyin mutluluk, mutluluğun da kuyruğum olduğunu öğrendim. Bu nedenle onu kovalıyorum, yakaladıgımda mutluluğa kavuşacagım."

Bunun üzerine yaşlı kedi şöyle demiş:
"Gençken ben de mutluluğun kuyruğum olduğuna karar vermiştim. Ama şunu farkettim; ne zaman onu kovalasam benden uzaklaşıyor, ne zaman kendi yoluma gitsem hep peşimden geliyor."
sılalom

sılalom

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 2:15 am

Süper Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeCuma Kas. 16, 2007 4:46 am

Biz de kedilere benzeriz:) Yani: kediler firlanarak kuyruklariyla oynamakla mutluluk ariyorlar,bizse feleyin cherxine firlanarak... Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeCuma Kas. 16, 2007 12:42 pm

Turkazi demiş ki:
Biz de kedilere benzeriz:) Yani: kediler firlanarak kuyruklariyla oynamakla mutluluk ariyorlar,bizse feleyin cherxine firlanarak... Smile

DEME YAHU,,,,SU PISIKLER NE COK SEY ANLATIYOMUS BIZE,..Smile
VALLA DEDIGIN DOGRUDUR AMA,,,KEDILERLE ARAMIZDA AZICIKTA FARK OLSUN YANI DIMI,,,,
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 10:14 am

Aleyna demiş ki:
Turkazi demiş ki:

DEME YAHU,,,,SU PISIKLER NE COK SEY ANLATIYOMUS BIZE,..Smile
VALLA DEDIGIN DOGRUDUR AMA,,,KEDILERLE ARAMIZDA AZICIKTA FARK OLSUN YANI DIMI,,,,

Yahu kardeshim sen kedimisin yoksa? oyle soyluyorsunki kiraktan falan bakan seni kedi zann eder heaa:) Ben biz kedilere benzeriz dedim shu konuda.Day demedimki biz kediyiz... Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 10:54 am

KESKE KEDI OLSAK, O KADAR KOLAYDA MUTLU OLURDUK,...Smile
AMA BEN OLE BIRSEY DEMEDIM,,,BIZDE FELEGIN CARKINDAN GECELIM YANI ,KEDILERDEN FARKLI OLARAK DEDIM,,,Smile
fatih

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 2:15 pm

her ne kadar kedi gibi olmak istesek de olamayız işte çünkü bizim onlardan bir eksiğimiz var sizlerinde tahmin ettiği gibi kuyruklarımız yok .. Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 4:14 am

Aleyna demiş ki:
KESKE KEDI OLSAK, O KADAR KOLAYDA MUTLU OLURDUK,...Smile
AMA BEN OLE BIRSEY DEMEDIM,,,BIZDE FELEGIN CARKINDAN GECELIM YANI ,KEDILERDEN FARKLI OLARAK DEDIM,,,Smile

BENCE IYI BIR KACHISHDI AA ... Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 3:32 pm

BILMEM ,,ONCEKI CUMLEMI TERCUME ETTIM AMA,,,ANLAMAMAKTA ISRARLISINIZ,,,, Razz
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 7:40 am

fatih demiş ki:
her ne kadar kedi gibi olmak istesek de olamayız işte çünkü bizim onlardan bir eksiğimiz var sizlerinde tahmin ettiği gibi kuyruklarımız yok .. Smile

Kuyrugun olsa sheytan olurdun,kedi deyil.En iyisi ben soylediyim... Smile diymi canum?,.. Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 7:41 am

Aleyna demiş ki:
BILMEM ,,ONCEKI CUMLEMI TERCUME ETTIM AMA,,,ANLAMAMAKTA ISRARLISINIZ,,,, Razz

Anladik canum o kadar da salak diyiliz yaa.. Smile Sadece shaka ishte, ne apalim?... Smile
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 4:01 pm

BENDE SENI BIRAZ OYLE ZANNETMISTIM,,...NE KAFASIZ ADAM DIYECEKTIM AZ KALSIN,,, Razz HANGI BOSTANDA BUYUMUS ACABA FALAN,,,,??
fatih

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 12:23 pm

her kuyrugu olan şeytan mı hem sanane seytan yada değil
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 3:42 pm

fatih demiş ki:

Laughing Laughing AY ALLAH YAAAAAAA....
BIRISI KUYRUK BIRISI SEYTAN DERDINDE,,,BAKALIM NEREYE VARACAK SONU,..??
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 4:43 am

fatih demiş ki:

esebleshme yureye ziyan kardeshim... Smile Hem kuyruklu insan duydunmu sen hich? tabii ki hayr.Hayvanlarda kuyruk normal ama insanda diyil.Eyer insanda kuyruk olursa demekki sheytandir.Hem de insan cildine girmish bir sheytan.. anladinmi eceba? Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 4:46 am

Aleyna demiş ki:
fatih demiş ki:

Aradigimiz kuyruklu sheytan senmisin yoksa? Senden bashka kimse konushmadi o uzden soyledim.. Smile))
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 5:24 am

Turkazi demiş ki:
Aleyna demiş ki:
fatih demiş ki:

Aradigimiz kuyruklu sheytan senmisin yoksa? Senden bashka kimse konushmadi o uzden soyledim.. Smile))

BIRADER
BENIMLE UGRASMAYINIZ,.....Smile

BIDE SEN UYGUN GORUYOSAN DA O DEDIGIN SEY DEN OLURUZ YANI,...NE DESENIZ BASIMIZ USTUNE....NE DEDINIZDE OLMADIK,,,,
OLMASINA OLURUZ KOLAYLIKLADA GERISINI ALLHA HAVALE EDERIZ,...
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 6:15 am

Turkazi demiş ki:
fatih demiş ki:

esebleshme yureye ziyan kardeshim... Smile Hem kuyruklu insan duydunmu sen hich? tabii ki hayr.Hayvanlarda kuyruk normal ama insanda diyil.Eyer insanda kuyruk olursa demekki sheytandir.Hem de insan cildine girmish bir sheytan.. anladinmi eceba? Smile

BU YASA GELDIM HICTE RASTLAMADIM SU MUSIBET SEYE YAHU,....Smile

YAAAAAAAA NIYE ESEBILESIRSIN FATIH,,,,,KARSINDA EN AZ SENIN KADAR NORMAL VE KUYRUKSUZ ELMEDDIN KARDESIN VAR,,,,Smile

KOPTUM YAHU,...INANMIYORUM,..Smile)))))))))
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2007 7:39 am

Aleyna demiş ki:
Turkazi demiş ki:
Aleyna demiş ki:
fatih demiş ki:

BIRADER
BENIMLE UGRASMAYINIZ,.....Smile

BIDE SEN UYGUN GORUYOSAN DA O DEDIGIN SEY DEN OLURUZ YANI,...NE DESENIZ BASIMIZ USTUNE....NE DEDINIZDE OLMADIK,,,,
OLMASINA OLURUZ KOLAYLIKLADA GERISINI ALLHA HAVALE EDERIZ,...

Abla Vallahi shaka yaptim, sakin kusmeyesina... ben sizleri semimi kabul etdigim ichin sizinle shaka yapmaga curet ederim.yoksa bana ne dushmush ki?...
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2007 7:40 am

Aleyna demiş ki:
Turkazi demiş ki:
fatih demiş ki:

BU YASA GELDIM HICTE RASTLAMADIM SU MUSIBET SEYE YAHU,....Smile

YAAAAAAAA NIYE ESEBILESIRSIN FATIH,,,,,KARSINDA EN AZ SENIN KADAR NORMAL VE KUYRUKSUZ ELMEDDIN KARDESIN VAR,,,,Smile

KOPTUM YAHU,...INANMIYORUM,..Smile)))))))))

Smile)))
fatih

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 6:15 am

SEN KİM OLUYONDA BANA ŞAKA YAPIYON SEN BANA SAKA MAKA YAPMA SENİN BENİMLE ŞAKAN VARMI DA KONUŞUYON HALA ASABİLEŞİP ASABİLEŞMEYECEĞİMİ SANA MI SORACAM Evil or Very Mad
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 5:18 am

fatih demiş ki:
SEN KİM OLUYONDA BANA ŞAKA YAPIYON SEN BANA SAKA MAKA YAPMA SENİN BENİMLE ŞAKAN VARMI DA KONUŞUYON HALA ASABİLEŞİP ASABİLEŞMEYECEĞİMİ SANA MI SORACAM Evil or Very Mad

tamam lan uzatma! asaba kalsa ben senden daha asabiyim.Kisasi ben boyleyim.Lezet etmedise bas lan dishari!
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 12:55 pm

BAYRAM UZERI TATLI YENILIP TATLI KONUSULUR,,,,SIZ KURBANLIKMI ARIYOSUNUZ,,,?? Razz YAPMAYIN,,,...

FATIH SEN DE SAKA KALDIRAMAZMI OLDUN NE,,,,??BIRSEY YOKKI ELMEDDININ DEDIKLERINDE,SAKADAN BASKA,,,,
ELMEDDIN SENDE NE GICIRDADIYON DISLERINI ,YAZIK OLACAK O GUZEL DISLERE ,DEGMEZ... Razz
KISACA SAKIN OLUN,,
Turkazi
Admin
Turkazi

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 8:19 am

Aleyna demiş ki:
BAYRAM UZERI TATLI YENILIP TATLI KONUSULUR,,,,SIZ KURBANLIKMI ARIYOSUNUZ,,,?? Razz YAPMAYIN,,,...

FATIH SEN DE SAKA KALDIRAMAZMI OLDUN NE,,,,??BIRSEY YOKKI ELMEDDININ DEDIKLERINDE,SAKADAN BASKA,,,,
ELMEDDIN SENDE NE GICIRDADIYON DISLERINI ,YAZIK OLACAK O GUZEL DISLERE ,DEGMEZ... Razz
KISACA SAKIN OLUN,,

bizde tadmi kaldi yahu? tadi kachan nasil tatli konusha bilirki?... Ben yilanim.Kimse bana dokunmazsa ben kimseyi sancmam.Noldu yani burda shakadan bashka bir shey yapdikmi ki,bu dushmush ortaliga atilib-dushuyor? Neyse canum.Yalnish hatirlamiyorumsa boyleydi galiba: Anlamayana zurna kaval az...
Aleyna

Aleyna

MesajKonu: Geri: Mutlulugun tanimi....   Mutlulugun tanimi.... I_icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 11:36 am

YAHU ,SIKMAYIN O TATLI CANINIZI,,,,,UFAK YANILSAMALAR BUNLAR,,,GECER....FATIH COK AZ GELIYOR DOLAYISIYLA KAVRAYAMIYOR KOLAY HERSEYI,,,NORMALDIR,,..
DUZENLI GRLIN DIYORUZ GELMIYOLAR NAPALIM,,,, Neutral

Mutlulugun tanimi....
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki