Sila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sila

Deli Dolu Yolumuz

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selam dostlar

4 posters
YazarMesaj
fatih

selam dostlar Empty
MesajKonu: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2007 2:32 pm

merhabalar ablalar kardeşler dostlar nasılsınız bakalım naparsınız inşallah eyicesinizdir hepinize hayırlı ramazanlar kusura bakmayın arayı biraz soğuttuk elde olmayan nedenlerden dolayı kusura bakmayın tekrar inşallah elimden geldiği mütdetçe sizlerle vakit geçirmeye çalışacam tekrar hayırlı RAMAZANLAR
Aleyna

Aleyna

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 1:31 am

WAY BE FATIH,...SEN YASIYORMUYDUN,,...??

AH SEN GELDIN BELKI OTEKILERDE UGRAR,,,,,CAQO YINE RUH OLDU,TUFAN DESEN TOZ,,,MEHMET DESEN

HIC SALLAMIYO,,,,SAMBA VE VASIF YORGUN ,MELDADA CANI ISTERSE,...Smile

AY BIZIM ARKADSLIGIMIZ,WAY BIZIM DOSTLUGUMUZ,....!!

NICE GUZEL GUNLERE CANLAR,....HEPBERABER...Smile
sılalom

sılalom

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 3:59 am

Hoşgeldin Fatih! Nasılsın?

Niye öyle diyon Gülo?Canım isterse değil ,ben hergün geliyorum yazı yazıyorum ama bakıyorum ben yazıyorum ben okuyorum ,o yüzden sadece okuyup gidiyorum artık Razz
Aleyna

Aleyna

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 4:20 am

YAPMA BE MELO,,,,,

SEN ONEMLI DURUMLARDA CIKAR OLDUN ARTIK,,,..BIZ NASIL OLSA HERGUN VARIZ,,,,SALAK SALAK YAZIYOZ DIMI,,,Razz

YAKINDA TUFANDA GELECEKMIS,,,,ARTIK OZAMAN BEKLERIZ SEKERIM,...Wink
sılalom

sılalom

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 4:43 am

Vayyyyyy...Sen de bana baka baka alıngan oldun ha Laughing
Aleyna

Aleyna

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 4:47 am

OYLE KIZZZ...
BANA DEYEN BOSUNA DEMEDI,,,,,,UZUM UZUME BAKA BAKA KARARIR,UZAK DUR MELDOSTAN,,,,Razz

AMA KIYAMADIM YAHU,,,,:)GINE DIZININI DIBINDE BITIVERIYOM GORUNCE KIZ NINEM...Smile

BAKALIM DAHA SONRAKI GUNLERDE NELER OGRENECEGIM SENDEN,,,??Rolling Eyes
sılalom

sılalom

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 7:13 am

Kimin dediğini çok merak ettim doğrusu...Kim dedi ? Question
Aleyna

Aleyna

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 4:36 pm

YAHU CANIM BENIM,,,,BIZ ESKIDEN SAKAYLA KONUSABILIRDIK,ARTIK NEDEN OLMUYO,,,??HERKES BIRBIRINI YANLIS ANLIYO,...
SAKA YAPTIK TABIIKI,,,,SONUNDA DIL CIKARMISIK,BU BIRSEY IFADE ETMIYORMU,,,?KIM DEYEBILIRKI BUNU,,,??YADA BIRI BOYLE DESE GIDIP BUNU FORUMDAMI YAZARIM,,,,INSANLARI UZME BENIM ISIM OLMAZ,...HELEDE SENI,,,,,,
YAPMAYIN NOLUR,,.....OPUYORUM HEPINIZI,,,,,
sılalom

sılalom

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 12:19 am

Aha.....Artık yaşlandık beya Smile
Turkazi
Admin
Turkazi

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 4:57 am

fatih demiş ki:
merhabalar ablalar kardeşler dostlar nasılsınız bakalım naparsınız inşallah eyicesinizdir hepinize hayırlı ramazanlar kusura bakmayın arayı biraz soğuttuk elde olmayan nedenlerden dolayı kusura bakmayın tekrar inşallah elimden geldiği mütdetçe sizlerle vakit geçirmeye çalışacam tekrar hayırlı RAMAZANLAR

HOS GELDINIZ EFENDIM...
fatih

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 12:38 pm

şimdilik yasıyoruz be abla ölmedik ama sürünüyoruz gibi bişi ama yyinede halimize çok şükür
inşallah gelir diğerleride
Aleyna

Aleyna

selam dostlar Empty
MesajKonu: Geri: selam dostlar   selam dostlar I_icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 1:04 pm

fatih demiş ki:
şimdilik yasıyoruz be abla ölmedik ama sürünüyoruz gibi bişi ama yyinede halimize çok şükür
inşallah gelir diğerleride

SURUNMEYIN BEYAV YETER YERTIK,..!!!

selam dostlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OKYANUS YUREKLI DOSTLAR:)
» Selam
» Selam arkadaslar!
» kucuk siladan Loma kadar ker keze selam